Usługi

RWD
www.maram.pl Międzynarodowy transport chłodniczy Specjalizujemy się w przewozie artykułów spożywczych świeżych oraz mrożonych. Długoletnie doświadczenie, zdobywaliśmy początkowo jako Maram Sp. z o.o. istniejąca na rynku od 2008 roku.
RWD
www.bialyslon-pranie-czyszczenie.pl Czyszczenie - pranie tapicerki i wykładzin Warszawa Firma Biały Słoń z siedzibą w Warszawie oferuje pranie, czyszczenie tapicerki meblowej, wykładzin i materacy. Czyszczenie metodą ekstrakcji. Sprzęt tylko firmy Karcher!
RWD
www.relotrans.eu Przeprowadzki firmowe, hal magazynowych Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników od lat związanych z przeprowadzkami doskonale znamy międzynarodowy rynek relokacji mienia.
RWD
www.cleanbee.pl Sprzątanie biur i domów - Warszawa Profesjonalnie praniem ekstrakcyjnym zajmujemy się od 2012 roku. W tym okresie spotkaliśmy się z najróżniejszymi wyzwaniami i zebraliśmy ogromne doświadczenie.
RWD
www.praivex.pl Dystrybucja sprzętu elektronicznego Praivex jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży hurtowej sprzętu elektronicznego - w tym telewizorów, urządzeń mobilnych (przenośne głośniki, słuchawki), małego AGD (ekspresy do kawy, odkurzacze), gadżetów elektronicznych oraz towarów pokrewnych.
RWD
www.serwissimo.pl Zleć naprawę lub serwis w 1 minutę W serwisie internetowym serwissimo.pl zlecisz usługi serwisu AGD, RTV, komputerowego i urządzeń biurowych, naprawę okien a także zamówisz hydraulika, elektryka i ślusarza. Zadzwoń do nas!
RWD
www.fenixpranie.pl Pranie tapicerki i wykładzin - Warszawa Od 2013 roku świadczymy usługi profesjonalnego prania tapicerki i nadajemy drugie życie meblom.
RWD
www.haloclean.pl Firma sprzątająca Warszawa Czyszczenie, mycie, pranie dla firm, osób prywatnych, spółdzielni, urzędów i instytucji państwowych.
RWD
www.firmabeta.pl Wywóz konternerów, ziemi, gruzu, śmieci, kontenery Wsługi w zakresie wywozu nieczystości stałych oraz odpadów ogólnobudowlanych. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży, otwartą na wszelkie propozycje współpracy.
RWD
www.warsztat-okien.pl Naprawa i serwis okien - Warszawa Ogólnopolski serwis okien z główną siedzibą w Warszawie. Warsztat okien to serwis i naprawa okien w Twojej okolicy. Jesteśmy prawdopodobnie największym.
RWD
www.lexango.pl Adwokat, Radca prawny, Prawnik Rozwód, separacja, rozdzielność majątkowa, alimenty, podział majątku. Skorzystaj z pomocy solidnego i posiadającego wysokie kwalifikacje prawnika. Wydawanie opinii prawnych.
RWD
www.mtr24.pl Tłumaczenia agielsko polskie, niemiecko polskie - Warszawa MTR to biuro tłumaczeń z siedzibą w Warszawie. Świadczymy usługi tłumaczeniowe na ponad 50 języków od ponad 10 lat. Obsługujemy zarówno firmy małe, średnie i duże jak i klientów indywidualnych.
RWD
www.lokango.pl Zleć naprawę lub serwis w 1 minutę W serwisie internetowym Lokango.pl zlecisz usługi serwisu AGD, RTV, komputerowego i urządzeń biurowych, naprawę okien a także zamówisz hydraulika, elektryka i ślusarza.
RWD
www.sciencepharma.pl Projekty farmaceutyczne Usługi doradcze w zakresie oceny potencjału rozmaitych projektów farmaceutycznych związanych z rozwojem produktu leczniczego, medycznego czy suplementu diety.
RWD
www.galeriaprawna.pl Pomoc prawna Galeria Prawna świadczy wszechstronną pomoc prawną w zakresie bieżącego doradztwa, windykacji, sporządzania i opiniowania pism oraz umów, a także prowadzenia spraw przed sądem.
RWD
www.klinika-okien.pl Naprawa i serwis okien, drzwi Warszawa Standardowa oferta Kliniki Okien to głównie serwis i naprawa okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Posiadamy wykwalifikowany zespół serwisantów oraz doświadczenie w naprawie wszystkich typów okien.
RWD
www.health-med.pl Zwalnianie produktów leczniczych Specjalizujemy się w imporcie produktów leczniczych przeznaczonych na rynek oraz na potrzeby badań klinicznych.
RWD
www.lasvegas.com.pl Wynajem oraz sprzedaż sprzętu kasynowego Organizacja imprez integracyjnych, profesjonalny sprzęt i obsługa. Sklep: żetony, karty, zestawy do pokera, blaty do pokera, lasowacze.
RWD
www.naprawek.pl Zgłoś awarię lub montaż 24h Ogólnopolski serwis internetowy zrzeszający podmioty świadczące usługi hydrauliczne, elektryczne, ślusarskie i złote rączki, serwis urządzeń AGD i RTV oraz naprawę okien.
RWD
www.multicert.pl Certyfikacja ISO, certyfikat ISO Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą audytorską zajmującą się przeprowadzeniem auditów trzeciej strony i szkoleń.
RWD
www.geoartinvest.pl Geologia inżynierska, geotechnika Kompleksowa obsługa realizowanych inwestycji w zakresie prac geologicznych, projektowania i dokumentowania geotechnicznego.
RWD
www.pozycz-auto.pl Wypożyczalnia samochodów Warszawa Białołeka W ofercie znajdziecie Państwo marki takie jak: Smart, Toyota Aygo, Ford Fiesta, Opel Astra automat czy samochody dostawcze.
RWD
www.klinikaparkietu.pl Renowacja podłóg, schodów, tarasów Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach związanych z odnową i pielęgnacją podłóg. W naszą kompleksową ofertę, poza parkietami, wchodzą również drewniane schody i tarasy.
RWD
www.xerofan.pl Xero Warszawa Lokal znajduje się naprzeciwko głównego wejścia do Ministerstwa Rolnictwa. XeroFan pracuje na maszynach cyfrowych firmy Canon i ploterach dużego formatu firmy OCE.
RWD
www.znakce.eu Oznaczenie CE i B Firma oferuje pomoc przedsiębiorstwom w zakresie standardów badawczych, przepisów i innych wymogów rynkowych.
RWD
www.ultradrones.pl Video z powietrza Firma oferująca realizację sesji zdjęciowych, video, transmisji video z powietrza.
RWD
www.xero100.pl Xero, Drukarnia, Skanowanie - Warszawa Firma oferuje kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie usług kserograficznych, m.in.: druk cyfrowy, xero A4-A0+, druk wielkoformatowy czarno-biały i kolorowy, oprawę prac dyplomowych, pieczątki, wizytówki, itp.
RWD
www.doradztwohotelarskie.pl Doradztwo hotelowe, hotelarskie Hotelarstwo to nasza pasja i profesja. Wyróżnia nas udokumentowane doświadczenie i praktyka. Masz, planujesz, budujesz lub otwierasz hotel? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.
RWD
www.witextrans.pl Transport krajowy i międzynarodowy Firma zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym chłodnią, silosem, cysterną, naczepą z burtofiranką oraz płynnych, sypkich i mrożonych materiałów spożywczych, a także surowców kategorii 3.
RWD
www.andrzejsidor.pl Fotograf Wizytówka Andrzeja Sidora zajmującego się fotografią komercyjną, projektami multimedialnymi, fotoreportażami oraz publikacjami.
www.floristart.pl Florystyka okolicznościowa, dekoracje ślubne Firma z Grodziska Mazowieckiego profesjonalnie przygotowująca kompozycje kwiatowe na imprezy okolicznościowe, śluby, pogrzeby.
www.konkreto.pl Ubezpieczenia Egohestia Kompleksowe ubezpieczenia Ergo Hestia. Oferujemy dojazd do klienta na terenie Warszawy.
www.gmpc.pl Doporadztwo, klasyfikacja wyrobu GMP Cosmetics Consulting świadczy kompleksowe usługi doradcze w zakresie realizacji oceny zgodności warunków produkcji i konfekcjonowania, wyrobów kosmetycznych zgodnie z obowiązującymi standardami unijnymi i krajowymi.
www.antykwariatzlota.pl FORUM JUBILER oferuje bogaty wybór wyrobów jubilerskich współczesnych i antykwarycznych ze złota , srebra oraz platyny. Specjalizujemy się w handlu biżuterią z diamentami.
www.eksport-import.pl Export, import Firma importuje z Ukrainy na teren Polski, UE: towary, surowce, materiały budowlane, artykuły rolno-spożywcze, drewno przemysłowe, cement, metale.
www.air-charter.pl Czartery samolotów Air Charter Professional jest firmą pośredniczącą w wynajmie samolotów w pasażerskim ruchu lotniczym, działając jako broker lotniczy oraz jako pośrednik w sprzedaży biletów lotniczych przewoźników zrzeszonych w organizacji IATA.
www.wkdoradztwo.pl Doradztwo Wojciech Kułagowski zajmuje się doradztwem w zakresie: analiz technicznych i organizacyjnych, optymalizacją zakupów i sprzedaży energii, przyłączeniami do sieci energetycznej, itp.
www.nagrobki-golebiewski.pl Zakład kamieniarski Firma specjalizuje się w produkcji nagrobków.
www.fotografia.jagodzinski.com.pl Fotografia ślubna Wizytówka Sławomira Jagodzińskiego zajmującego się fotografią ślubną.