Edukacja / Szkolenia

RWD
www.bluepencil.pl Szkoła Językowa Warszawa Wola / Bemowo Uczymy stacjonarnie i online, już od 10 lat. Najpierw poznajemy naszych uczniów, aby dobrać skuteczne do ich potrzeb oraz możliwości metody i poziom nauczania.
RWD
www.cen.lomza.pl Ośrodek doskonalenia nauczycieli w Łomży Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży odpowiada na potrzeby nauczycieli przez konstruowanie trafnej oferty szkoleń, wynikającej z diagnozy potrzeb, analizy priorytetów MEN i Podlaskiego Kuratorium Oświaty.
RWD
www.biblioteka-komorow.pl Biblioteka Gminna Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej działająca na terenie Gminy Michałowice.
RWD
www.szkoleniamodus.pl Wiedza dla wymagających Dostarczamy wiedzę szytą na miarę z zakresu prawa, rachunkowości, zarządzania kadrami, funkcjonowania instytucji i firm.
RWD
www.englishmasters.pl Szkoła językowa Mobilne i stacjonarne centrum języka angielskiego.
Autorskie programy nauczania i wspaniała atmosfera!
RWD
www.pocemon.pl Niepubliczna szkoła, przedszkole i żłobek Montessori - Pruszków Nowy lokal. Wyżywienie, ubezpieczenie, zajęcia dodatkowe w cenie czesnego.
RWD
www.petersen.pl Szkolenia ISO/TS 16949 - Marek Piotrowski Firma PETERSEN CONSULTING proponuje usługi w zakresie: systemów zarządzania ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001, PN-N 18001, narzędzia, techniki i systemy wspierające zarządzanie jakością.
RWD
www.efitc.pl Wiedza dla wymagających Dostarczamy wiedzę szytą na miarę z zakresu prawa, rachunkowości, zarządzania kadrami, funkcjonowania instytucji i firm. W formie warsztatów, seminarium, konferencji przekazujemy niezbędne informacje na temat prawidłowego stosowania przepisów i zasad.
RWD
www.creativeedge.pl Sale szkoleniowe Warszawa Creative Edge jest ośrodkiem szkoleniowym założonym w 1996 r przez specjalistów organizujących i prowadzących szkolenia.
RWD
www.pogodneprzedszkole.pl Przedszkole Pruszków Niepubliczne przedszkole położone przy ulicy Targowej w Pruszkowie, które w sierpniu 2015 roku rozpocznie swoją działalność, dysponujące przestronnym lokalem oświatowym o powierzchni 130 m2.
RWD
www.tqmc.pl Certyfikacja ISO 9001, 14001 Oferujemy kompleksowe usługi doradcze w zakresie wdrożeń międzynarodowych i krajowych systemów zarządzania.
RWD
www.meddev.pl Zarządzanie jakością MEDDEV świadczy kompleksowe usługi doradcze w zakresie realizacji oceny zgodności warunków produkcji i eksploatacji wyrobów medycznych, kosmetycznych i produktów biobójczych...
www.mobillektor.pl Native speaker Uczymy efektywnie, przystępnie, wygodnie, w przyjazny i nie „belferski” sposób. Znalezienie bezpośredniego kontaktu do uczącej się osoby jest podstawą dla określenia właściwej metody nauczania.