Turystyka / Hotele

RWD
www.travelliteconcept.com Zwiedzanie, eventy, zakupy - Emiraty Arabskie, Dubaj Organizujemy wycieczki w Emiratach Arabskich dla firm oraz klientów indywidualnych. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi, wyboru sprawdzonych firm lokalnych oraz licencjonowanych przewodników.
RWD
www.energetyk-ustka.pl Pokoje, noclegi nad morzem Komfortowy i kameralny hotel w Ustce oraz 11 całorocznych domków hotelowych, harmonijnie wpisują się w krajobraz przy wydmach i morzu, gdzie kończy się dzielnica willowa uzdrowiska a zaczyna nadmorski park.
RWD
www.hotelzlotygron.pl Restauracja, Wyciąg, Narty Hotel i Restauracja ZŁOTY GROŃ w Istebnej, górska rezydencja położona na wysokości 710 m n.p.m. Wspaniałe widoki, Szczyt Góry, Regionalne Potrawy, Wyciąg Narciarski, Imprezy.
RWD
www.krupowki24.pl Apartamenty, pokoje i noclegi w Zakopanem Apartamenty Krupówki 24 – to przyjazna atmosfera, optymizm, a szczególnie polska gościnność – na najbardziej znanej ulicy w Polsce. Świetna lokalizacja w centrum ułatwi zwiedzanie Zakopanego i dostęp do wszystkich atrakcji.
RWD
www.akacja-ciechocinek.pl Hotel sanatoryjny Złotą jesienią 2018 roku otwieramy Akację: nasz nowy hotel sanatoryjny. Komfortowe, klimatyzowane pokoje z tarasami, baza rehabilitacyjno-zabiegowa, sala restauracyjna i kawiarnia.
RWD
www.targowskidwor.pl Ośrodek, Mazury Targowski Dwór to obiekt mieszczący się w Targowie – malowniczej i urokliwej miejscowości leżącej w sercu Mazur. Miejsce to powstało z myślą o organizacji niepowtarzalnych przyjęć oraz imprez okolicznościowych.
RWD
www.hoteltatarscy.pl Hotel, sala weselna, konferencje - Kalwaria Zebrzydowska Zapraszamy do Hotelu Tatarscy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Oferujemy: noclegi, strefę Wellness, organizację wesel i imprez okolicznościowych.
RWD
www.przewodnikpodubaju.pl Ewa Bogusz-Skorupa Licencjonowany przewodnik po Dubaju (Dubai Tourism and Commerce Marketing Department) i Abu Dhabi (Abu Dhabi Tourism and Culture Authority).
RWD
www.rimac.com.pl Agencja turystyczna Firma organizuje wyjazdy do Ameryki Łacińskiej oraz imprezy w Polsce. Specjalizuje się w przygotowaniu wyjazdów do Brazylii i Argentyny, dla grup i osób prywatnych oraz dla firm.
RWD
www.hotelchmielna.pl Hotel Chmielna - Warszawa Hotel Chmielna to miejsce stworzone z myślą o podróżujących do Warszawy służbowo i turystycznie.
RWD
www.villapolanica.pl Pokoje, noclegi Czterogwiazdkowy pensjonat o wyjątkowej atmosferze i najwyższym poziomie usług hotelarskich położony w Parku Zdrojowym kurortu Polanica-Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej.
RWD
www.automobilhotel.pl Hotel, restauracja - Kraków Hotel oferuje 18 nowocześnie i komfortowo zaaranżowanych pokoi, 15 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz 3 studia. Dodatkowo do dyspozycji jest restauracja i sala konferencyjna.
RWD
www.hotel-cyprus.pl Grodzisk Mazowiecki- konferencje, restauracja, wesela Komfort na wysokim poziomie. 39 Pokoi, 5 sal Konferencyjnych, Restauracja. Hotel Cyprus to najlepszy wybór dla Gości grupowych oraz indywidualnych.
www.tophostel.pl Pokoje gościnne Top Hostel – to nowo odkryte miejsce w samym centrum Krupówek (najbardziej znanej ulicy w Polsce). Świetna lokalizacja ułatwi zwiedzanie Zakopanego i dostęp do atrakcji, które oferuje nasze miasto.
www.bungalowy.pl Domki Rewal Kompleks wypoczynkowy nad samym morzem.
www.e-rewal.com Rewal - Pokoje nad samym morzem Nasz kompleks jest znakomitym miejscem wypoczynku dla całej rodziny. Okolica zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek.
www.rydzewo.eu Domki letniskowe Ośrodek położony bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Boczne, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 15 km od Giżycka.
www.instytuthotelarstwa.pl Wszystko o hotelarstwie Każdego roku prowadzimy kilkanaście projektów badawczych. Badaniami obejmujemy zarówno obszar jednego miasta czy województwa, po badania w regionach,
www.willanastoku.pl Noclegi Krynica Zdrój Willi na Stoku - jest to nowo otwarty, kameralny ośrodek usytuowany u podnóża Góry Krzyżowej, blisko centrum miasta.