Uroda / Zdrowie

RWD
www.stomatologiadzieciecalublin.pl Gabinet Stomatologiczny dla Dzieci Lublin Gabinet w którym poświęcamy Dziecku tyle czasu ile potrzebuje, staramy się traktować Małych pacjentów z szacunkiem, a wszystko po to by Wasze pociechy chciały dbać o zdrowie jamy ustnej i wracać na kolejne wizyty!
RWD
www.wellness-innovation.eu Nagroda za innowacyjność Wellness & Spa Międzynarodowy konkurs pomysłów i rozwiązań na rynku wellness, health i spa. Inicjatywa Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness.
RWD
www.drdebinski.pl Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Nazywam się Michał Dębiński, jestem specjalistą Ortopedii i Traumatologii Narządu ruchu i specjalizuję się w małoinwazyjnych endoprotezoplastykach stawu biodrowego i kolanowego.
RWD
www.klaudialukasik-makeup.pl Makijaż wieczorowy / ślubny Warszawa Dyplomowana wizażystka oraz fotograf z zawodu. Pełna pasji i zaangażowania.
RWD
www.massadaeyewear.com Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Wybieramy najlepszych rzemieślników w Japonii i Włoszech do produkcji ram Massada.
RWD
www.ewajaworska.pl Makijaż permanentny brwi, ust, powiek Specjalistka w dziedzinie makijażu permanentnego brwi, ust i powiek.
RWD
www.mpw.pl Wirówki laboratoryjne i medyczne Jesteśmy jedynym w kraju producentem nowoczesnych i niezawodnych wirówek medycznych i laboratoryjnych. Spełniamy wymagania naszych Klientów dzięki bezpośredniej współpracy z różnymi ośrodkami naukowymi, naukowo-badawczymi oraz laboratoriami.
RWD
www.ambasadaurody.pl Gabinet kosmetyczny, SPA Ambasada Urody powstała z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.
RWD
www.twojastrefaurody.com.pl Salon kosmetyczny Oferta salonu Strefa Urody to profesjonalne usługi, łączące doświadczenie wielu lat w branży kosmetycznej z wykorzystaniem starannie dobranych kosmetyków najwyższej jakości, co gwarantujące zadowolenie Klientów.
RWD
www.sciencepharma.pl Projekty farmaceutyczne Usługi doradcze w zakresie oceny potencjału rozmaitych projektów farmaceutycznych związanych z rozwojem produktu leczniczego, medycznego czy suplementu diety.
RWD
www.health-med.pl Zwalnianie produktów leczniczych Specjalizujemy się w imporcie produktów leczniczych przeznaczonych na rynek oraz na potrzeby badań klinicznych.
RWD
www.kids-dental.waw.pl Stomatolog dziecięcy Warszawa Wola, Bemowo Jestem lekarzem dentystą z dziesięcioletnim stażem pracy. Zajmuję się leczeniem stomatologicznym i ortodontycznym.
RWD
www.medicaspa.pl Salon kosmetyczny i SPA Warszawa Medica SPA Warszawa posiada swój salon kosmetyczny na Ursynowie. Bogata oferta zróżnicowanych zabiegów poczynając od manicure i pedicure na profesjonalnej kosmetyce kończąc.
RWD
www.polypharm.pl Firma dystrybucyjna w branży farmaceutycznej Jedna z najstarszych firm dystrybucyjnych w branży farmaceutycznej, następca prawny państwowego przedsiębiorstwa CENTROWET Warszawa.
www.gabinetginekolog.pl Specjalizuje się w krioterapii nadżerek, biopsjach ginekologicznych (usuwanie polipów, abrazje), w USG ginekologiczno-położniczym, w prowadzeniu ciąży oraz w postępowaniu antykoncepcyjnym, w tym zakładaniu wkładek domacicznych.