Uroda / Zdrowie

RWD
www.mpw.pl Wirówki laboratoryjne i medyczne Jesteśmy jedynym w kraju producentem nowoczesnych i niezawodnych wirówek medycznych i laboratoryjnych. Spełniamy wymagania naszych Klientów dzięki bezpośredniej współpracy z różnymi ośrodkami naukowymi, naukowo-badawczymi oraz laboratoriami.
RWD
www.ambasadaurody.pl Gabinet kosmetyczny, SPA Ambasada Urody powstała z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.
RWD
www.twojastrefaurody.com.pl Salon kosmetyczny Oferta salonu Strefa Urody to profesjonalne usługi, łączące doświadczenie wielu lat w branży kosmetycznej z wykorzystaniem starannie dobranych kosmetyków najwyższej jakości, co gwarantujące zadowolenie Klientów.
RWD
www.sciencepharma.pl Projekty farmaceutyczne Usługi doradcze w zakresie oceny potencjału rozmaitych projektów farmaceutycznych związanych z rozwojem produktu leczniczego, medycznego czy suplementu diety.
RWD
www.health-med.pl Zwalnianie produktów leczniczych Specjalizujemy się w imporcie produktów leczniczych przeznaczonych na rynek oraz na potrzeby badań klinicznych.
RWD
www.kids-dental.waw.pl Stomatolog dziecięcy Warszawa Wola, Bemowo Jestem lekarzem dentystą z dziesięcioletnim stażem pracy. Zajmuję się leczeniem stomatologicznym i ortodontycznym.
RWD
www.viii-miedzynarodowe-dni-trzustkowe.pl Jest mi niezwykle miło zaprosić Państwa na ósmą edycję Międzynarodowych Dni Trzustkowych, która odbędzie się w Gdańsku w dniach od 8 do 9 października 2020 roku. Konferencja będzie przeprowadzona w formie webinarium, z wolnym dostępem dla wszystkich zainteresowanych.
RWD
www.medicaspa.pl Salon kosmetyczny i SPA Warszawa Medica SPA Warszawa posiada swój salon kosmetyczny na Ursynowie. Bogata oferta zróżnicowanych zabiegów poczynając od manicure i pedicure na profesjonalnej kosmetyce kończąc.
RWD
www.lymed.pl Diagnostyka i leczenie boreliozy Lymed pomaga osobom cierpiącym z powodu chorób odkleszczowych (w tym Boreliozy), a także borykającym się z różnymi infekcjami przewlekłymi mającymi podłoże bakteryjne, pierwotniakowe, pasożytnicze lub grzybicze.
www.klinikarenesansowa.pl Klinika Renesansowa oferuje szeroki zakres badań USG 2D narządów wewnętrznych dzieci i dorosłych.
RWD
www.detramax.pl Więcej niż Diosmina Preparaty na mikrokrążenie żylne i ciężkie nogi. Charakteryzuje je bogactwo sprawdzonych składników.
RWD
www.lekarz-radzi.pl Porady lekarskie online Portal lekarz-radzi jest serwisem internetowym prowadzonym przez lekarzy, którzy swoją misję pomocy pacjentowi chcą prowadzić również z wykorzystaniem nowoczesnych form komunikacji.
RWD
www.polypharm.pl Firma dystrybucyjna w branży farmaceutycznej Jedna z najstarszych firm dystrybucyjnych w branży farmaceutycznej, następca prawny państwowego przedsiębiorstwa CENTROWET Warszawa.
www.gabinetginekolog.pl Specjalizuje się w krioterapii nadżerek, biopsjach ginekologicznych (usuwanie polipów, abrazje), w USG ginekologiczno-położniczym, w prowadzeniu ciąży oraz w postępowaniu antykoncepcyjnym, w tym zakładaniu wkładek domacicznych.