Elektronika / Dźwięk

RWD
www.altarex.com.pl Weryfikatory i skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet Nasza firma jest dystrybutorem urządzeń do druku oraz odczytu kodu kreskowego i RFID. Działamy na rynku od 1992 roku. Dzięki zdobytej przez ten czas wiedzy i doświadczeniu, możemy jak najpełniej wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.
RWD
www.led-home.pl Oświetlenie LED Szeroka oferta lamp LED do różnych zastosowań.
RWD
www.belimo-sklep.pl Elementy automatyki Firma handlowa specjalizująca się w dystrybucji elementów automatyki dla instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i chłodniczych.
RWD
www.innowacje.net Dzierżawa drukarek, kopiarek, kserokopiarek Firma zajmuje się sprzedażą i dzierżawą sprzętu biurowego takiego jak: urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, niszczarki, bindownice i niszczarki.
www.axterminale.pl Terminale płatnicze Autoryzowany Partner w Polsce jednego z największych centrum autoryzacji działających na rynku firmy SIX Payments Services (Europe) SA. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają naszym Klientom akceptację kart płatniczych oraz realizację innych dodatkowych.
www.obslugasceny.pl Od wielu lat obsługujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia; imprezy korporacyjne, koncerty, imprezy targowe a także różnego rodzaju działania promocyjne.
www.klimasystems.pl Montaż klimatyzacji Klima Systems oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie klimatyzacji.Zapewniamy dobór urządzeń i montaż według indywidualnych potrzeb gwarantując ich doskonałą efektywność w określonych warunkach a także późniejszy serwis.
www.sands.pl Serwery, switche Firma zajmuje się pełnym jak i selektywnym outsourcingem informatycznym, w skład tej usługi wchodzi zarządzanie infrastrukturą informatyczną, internetową, aplikacjami.
www.haldon.pl Infrastruktura sieci Haldon jest specjalistyczną firmą handlowo-usługową obsługującą sieci CATV, sieci IP i telekomunkacyjne.
www.procopy.waw.pl Kserokopiarki Firma zajmuje się sprzedażą kserokopiarek, drukarek i faksów. Zapewnia profesionalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.