Konferencje / Imprezy

RWD
www.target-imprezy.pl Imprezy integracyjne dla firm Specjalizujemy się w organizowaniu imprez integracyjnych, opartych na sportach ekstremalnych. Zdobywane przez lata doświadczenia i profesjonalizm gwarantują dużą efektywność w realizacji postawionych przez Państwa celów.
RWD
www.eventage.pl Organizacja eventów - Warszawa Dobry pomysł to jeszcze nie wszystko. Dobry pomysł to zaledwie połowa sukcesu. Prawdziwą sztuką jest realizować najlepsze pomysły tak, by stawały się prawdziwymi wydarzeniami.
RWD
www.freshmarket.com.pl Konferencja Fresh Market Spotkanie dostawców owoców, warzyw i kwiatów z kupcami z sieci handlowych. XIII edycja odbędzie się 01 października 2020 roku w stylowych wnętrzach Mazurkas Conference Center w Ożarowie Mazowieckim.
RWD
www.sala-karolina.pl Sala Balowa Karolina (SBK) to miejsce gdzie znajdziecie Państwo wszystko czego potrzebujecie do zorganizowania niezwykłego spotkania rodzinnego czy biznesowego.
RWD
www.kjow.pl Skuteczne nawiązywanie kontaktów handlowych Organizacja konferencji handlowych, spotkań biznesowych i targów branżowych.
www.eventfx.pl Imprezy firmowe Firma Event FX specjalizuje się w organizacji oraz oprawie wizualnej wszelkiego rodzaju spotkań.