Programista PHP

Zadania:

  • tworzenie stron internetowych
  • rozbudowa aplikacji CMS

Wymagania:

  • doskonała znajomość języka PHP
  • doświadczenie
  • znajomość HTML5, CSS, JavaScript
  • znajomość Jquery, Bootstrap
  • umiejętność posługiwania się programami graficznymi (umiejętność przygotowania wersji html z gotowego projektu w Adobe Photoshop)

Oczekiwania:

  • kreatywność
  • elastyczność w pracy
  • sumienność i terminowość
  • zaangażowanie w powierzone projekty
  • odpowiedzialność, lojalność, punktualność

Oferujemy:

  • interesujące zadania
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • praca stacjonarna lub częściowo zdalna

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV + LM na adres e-mail praca|zstudio.pl| |praca|zstudio.pl.
format tematu [imię i nazwisko] PROGRAMISTA.

Prosimy o dopisanie na nadsyłanych dokumentach noty: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883".